Kontakt

Tel. +4881 45 21 400
E-mail: dgr@syntea.pl

Rynek towarowego transportu lotniczego (air cargo) przeżywa rozkwit, coraz więcej firm handlowych i producentów decyduje się na ten rodzaj transportu. Wraz ze wzrostem skali przewozów rodzi się zapotrzebowanie na przeszkoloną kadrę, która jest w stanie zagwarantować bezpieczny, sprawdzony i bezproblemowy transport różnego rodzaju towarów.

Syntea w swojej ofercie posiada całą gamę szkoleń, które przygotują osoby do pracy na wszystkich stanowiskach związanych z air cargo od osoby pakującej do osoby zarządzające. Ponadto jako Agencja Pośrednictwa Pracy (certyfikat Marszałka Województwa Lubelskiego o numerze 8967 wydany w dniu 21.12.2012) dostarczamy kadrę, której kwalifikacje odpowiadają na wymagania i potrzeby Klienta.

Dla firm, które nie mają odpowiednio przeszkolonej kadry nasza spółka oferuje usługi i pomoc w organizacji transportu towarów drogą powietrzną. Specjalizujemy się w kompleksowym przygotowaniu towarów niebezpiecznych do transportu.

Dbając o najwyższą jakość towarowego transportu lotniczego w Polsce, oferujemy Państwu bezpłatne konsultacje. Nasi Klienci oraz Partnerzy mają z naszej strony 24-godzinne wsparcie.